screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, gdzie szukać?

nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, gdzie szukać?

Jeżeli jest jakiś lektor angielskiego dla przedszkola w Krakowie to proszę o kontakt, bo mam dla niego pracę. Jest grupa maluchów w przedszkolu, jakie chętnie będą chodzić na zajęcia.

dzbanuś_!

Posty: 1

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt sporo chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Kitas

Posty: 3

 
Raczej nie jest trudno znaleźć kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Nie ulega wątpliwości właściwe podejście jest tutaj bardzo istotne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze poprawnych metod nauczania angielskiego.

yetisize

Posty: 11

 
Osoby zainteresowane nauką angielskiego w żłobku w Krakowie znajdą lektorów na stronie https://happystudents.pl. To osoby bardzo dobrze do tego przygotowane.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Ofert z lektorami jest bardzo dużo, dlatego na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to głównie zabawa.

Lupusx

Posty: 7

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

Marioleczka

Posty: 5

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne kłopoty. Należałoby, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

ewu1u01

Posty: 20

 
Nie za niezmiernie wiem, kogo polecić, bowiem my w państwowym przedszkolu mamy normalne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, lecz na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

Klara323

Posty: 3

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne problemy. Warto, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

Grabow12

Posty: 4

 
Należyte podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Obecnie jest na niesłychanie wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, iż im uprzednio to nastąpi tym wyższe są z tego efekty.

Anno Domini

Posty: 4