screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

strony www w Łodzi, jaka firma ?

strony www w Łodzi, jaka firma ?

Znacie jakąś firmę, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i ma rozsądne ceny? Chce im zlecić w miarę prostą stronę do stworzenia na użytek prywatny.

333_000

Posty: 1

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dzisiaj ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

zob-nowe34

Posty: 7

 
Korzystałem z różnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, które wcześniej wykonali. Wówczas wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

roudee

Posty: 15

 
Dziś każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było idealne dziesięć lat temu. Dziś, jeśli chcemy, aby taka strona była poprzez osób odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, że aby powstała taka strona to na nieszczęście, lecz trzeba będzie mieć wiedzę oraz bardzo wielkie doświadczenie.

Marioleczka

Posty: 5

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi. Mają mnóstwo pakietów do wyboru od tych tanich po droższe. Warto się z tym zapoznać, aby przekonać się, co dla nas konkretnego mają przygotowane.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Na pewno znajdzie się firma, która zajmuje się stronami w Łodzi i każdemu pomoże. Można taką ofertę znaleźć w internecie. Sprawdźcie sobie to sami.

apepsi1983

Posty: 3

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem bardzo zadowolony z końcowych efektów.

Basia98

Posty: 4

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, ale dzisiaj szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale dużo nie kosztuje, dlatego trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

Jasio234

Posty: 3

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem niezmiernie zadowolony z końcowych efektów.

Aniusiaaa1

Posty: 3