screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kajaki Roztocze, gdzie ?

Kajaki Roztocze, gdzie ?

Nigdy jeszcze nie byłem na spływie kajakowym po Tanwi a bardzo lubię pływać na kajaku. Czy jeżeli posiadam już doświadczenie to rzeka ta będzie dobrym wyborem?

yetisize

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, dużo razy brałem udział w spływach organizowanych poprzez tę firmę i niesłychanie je polecam.

syrena88

Posty: 9

 
Rzeka Tanew jest niezwykle znana jeśli chodzi o kajaki gdyż posiada piękne widoki i nie jest niezwykle wymagająca jeśli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeśli to Twój pierwszy raz.

Pendrzeec

Posty: 12

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak naprawdę jest to naprawdę świetna zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

Bączeak

Posty: 11

 
Niewątpliwie, iż kajaki to perfekcyjny sport, który dostarczy Ci mnóstwa znakomitej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy warto.

Kruczek23

Posty: 17

 
Bardzo gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie ponieważ dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom doskonale spędzisz swój wolny czas.

juron

Posty: 13

 
Oczywiście, że kajaki to doskonały sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy warto.

ZeljkoF

Posty: 25

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest stosowny dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba olbrzymiego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

Serduszko4

Posty: 16

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach albowiem sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeśli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

kuBawodzu

Posty: 17