screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gabinet podologiczny w Warszawie, opinie

gabinet podologiczny w Warszawie, opinie

Chce pozbyć się odcisków. Plastry nic nie dają, odmaczanie też nie. Myślę, iż trzeba wyciąć rdzeń, lecz sam się tym nie zajmie, bowiem się boję, iż mogę sobie coś uszkodzić.

Hunka

Posty: 1

 
Szukanie specjalisty od stóp nie jest trudne. Wystarczy dokładnie przejrzeć oferty w internecie. Poza tym że skupiamy się na cenach to byłoby dobrze sprawdzić również, jakie konkretnie zabiegi taki gabinet nam oferuje?

Grabow12

Posty: 2

 
Modzele mu dokuczały długi czas. Zamiast od razu pójść do podologa to człowiek się niepotrzebnie męczył i tak naprawdę nic dobrego z tego nie wyniknęło.

Lupusx

Posty: 6

 
Bez pomocy kogoś, kto obejrzy to fachowym okiem nie da się powiedzieć, co nam jest. Chodzimy do lekarza, bo jesteśmy chorzy, dlatego trzeba też chodzić ze stopami do kogoś, kto na pewno będzie wiedział jak należy nam pomóc.

TomekK

Posty: 8

 
U mnie wrastał się tak paznokieć, że chodzić nie mogłem. Gdyby nie doświadczenie podologa z Warszawy to nie wiem jakby to wszystko dalej wyglądało. Dobrze, że trafiłem do kogoś, kto był mi w stanie w tym wszystkim pomóc.

Nikuś23

Posty: 2

 
Umówiłem się na jutro do gabinetu podologicznego w Warszawie i zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać? Mam modzele, odciski i coś z paznokciem. Aż wstyd iść z takimi problemami, bowiem widać, że zdecydowanie za długo z tym wszystkim zwlekałem i teraz są z tego poważne problemy. Człowiek winien być mądrzejszy.

Rouudee

Posty: 3

 
Z odciskami poradzili sobie na podologii w Warszawie, jaką odnalazłem na https://podogabinet.pl. Polecam sobie tam zajrzeć tym, którzy mają poważne kłopoty ze swoimi stopami.

aminotos

Posty: 7

 
Jeśli pojawia się coś na stopach, zaczynają swędzieć albo dzieje się coś nie tak z paznokciami to im szybciej pójdziemy do podologa w Warszawie tym lepiej dla nas i naszego zdrowia.

Grabow12

Posty: 6