screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Serwis ploterów HP

Serwis ploterów HP

Czy może ktoś z was oddawał ploter do serwisu ploterów HP i jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat tego typu usług i tego czy rzeczywiście są one profesjonalne?

Bryzyt1

Posty: 6

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera bowiem mogą być one niezmiernie niskie a zakup nowego to niezmiernie duży wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w wypadku drobnej awarii.

Arsenist00

Posty: 22

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, jakie nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć stosownej wiedzy.

Lesny

Posty: 16

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera ponieważ mogą być one bardzo niskie a zakup nowego to bardzo duży wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w przypadku drobnej awarii.

eplaya

Posty: 20

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w dobrym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

dof77

Posty: 21

 
W swoim życiu niezmiernie dużo razy korzystałem z serwisów oferujących naprawy ploterów i muszę Ci powiedzieć byś korzystał jedynie z serwisów specjalizujących się w ploterach konkretnej marki bowiem masz największą szansę na prawidłową naprawę urządzenia.

rebeczka

Posty: 12

 
Jeżeli szukasz serwisu naprawiającego plotery na terenie Poznania to zdecydowanie polecam Ci ten serwis: http://serwisploterow.org.pl.

Bączeak

Posty: 11

 
Osobiście zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z usług serwisów, które nie są tak jak mówisz od razu w stanie zdiagnozować przyczyny tego, dlaczego ploter nie działa w pełni prawidłowo ponieważ może to oznaczać tylko i wyłącznie brak kompetencji osób pracujących w tego typu serwisie i może wiązać się z nieprawidłową naprawą.

olbrzym88

Posty: 15

 
Zdecydowanie odradzam Ci nabycie nowego plotera w przypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

Jasiaaa

Posty: 18