screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wycena spółki, gdzie warto ?

wycena spółki, gdzie warto ?

Poszukuje profesjonalistów, którzy zajmują się wycenami spółek. Jeśli znacie biuro aktuarialne, które się tym zajmuje to dajcie mi do nich namiary. Dziękuje.

jajosz12

Posty: 1

 
Prawo nie pozwala na to, aby wycenę przedsiębiorstwa zrobić samemu. Trudno w ogóle byłoby się za to zabrać. Mało, kto z nas ma jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie.

michalikkk

Posty: 2

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to profesjonalnie. Nie ma tutaj miejsca na własne wykonywanie wyceny firmy.

mikesmith0103

Posty: 7

 
Wybór poprawnego biura, jakie zajmuje się wycenami jest niesłychanie znaczące. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, bowiem niestety, natomiast źle się to dla nas może skończyć. Potem trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni fachowo to wszystko jest w stanie zrobić.

alla

Posty: 3

 
Zlecaliśmy pół roku temu wycenę spółki w biurze aktuarialnym https://attuario.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, wobec tego wykonuje wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami. Polecam.

Lupusx

Posty: 2

 
Wybór biura, które ma przyjechać i zająć się wyceną jest bardzo istotny. Jeśli będą to osoby, które mają uprawnienia, ale i wiedzę to wtedy przełoży się to na szybkość i rzetelność ich wyceny. Nam wszystkim na takiej wycenie firmy powinno bardzo zależeć.

Noruhe

Posty: 2