screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kalkulator BMI, gdzie szukać ?

kalkulator BMI, gdzie szukać ?

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bowiem chce zbadać czy przypadkiem nie mam zbyt dużo kilogramów w stosunku do wzrostu?

MBsmoke

Posty: 1

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Jasio234

Posty: 4

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To nie ulega wątpliwości nie jest rozsądne, lecz co wykonać?

Marioleczka

Posty: 4

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

namok

Posty: 14

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

wiesław11

Posty: 17

 
Dla mnie bieganie jest niesłychanie istotne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niesłychanie szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, albowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto istotne jest, aby zadbać o nie.

serumP007

Posty: 10

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

cinto

Posty: 7

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Piotr_21

Posty: 4