screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

srebrne wisiorki, polecicie sklep?

srebrne wisiorki, polecicie sklep?

Moja mam nosi sztywne bransolety i chciałabym jej coś jeszcze dokupić. Nie chce mi się chodzić po sklepach w mieście. Chciałabym wykonać zakupy w jakimś niezmiernie dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym. Kogo polecacie?

34_erikos

Posty: 1

 
Kiedyś szukałam naszyjników z cyrkonami i dopiero w Internecie odszukałam to, czego potrzebowałam. Nie pamiętam już, które były ceny, ale byłam zadowolona, albowiem polecałam sklep również moim znajomym.

Lupusx

Posty: 2

 
Nie za bardzo lubię nosić biżuterię, niemniej jednak kilka par srebrnych kolczyków mam, albowiem jestem na wszystko bardzo dobrze przygotowana. Nie wydaje na to sporo, albowiem zawsze szukam jakiś ofert promocyjnych i wówczas zamawiam.

micko

Posty: 2

 
Według mnie koła pozłacane są zawsze modne. Oczywiście trzeba ubrać się odpowiednio do takich kolczyków, ale ja akurat nie mam z tym problemów. Z kupowaniem nie ma problemów, bo takie kolczyki można znaleźć w sklepach stacjonarnych jak i w internecie.

wiesiekj

Posty: 8

 
Srebro mi się podoba, ale tylko wtedy, kiedy jest z cyrkoniami. Wybór kolczyków z cyrkoniami jest niesłychanie duży, wobec tego każdy może coś dla siebie odszukać.

El2CzupakaBra

Posty: 20

 
Najlepiej zbadać sobie ofertę z srebrnymi łańcuszkami https://valerio.pl/lancuszki-c-4.html i wówczas można dopiero zdecydować czy chcemy to kupować czy nie? Moda jest ważna, lecz nie najważniejsza.

labuh

Posty: 3

 
Mnie się bardzo podobają srebrne bransolety, niemniej jednak wielokrotnie je zrywam. Na nieszczęście trzeba uważać jak się ma takie dekoracje, a bywa z tym bardzo różnie. Takie ciaśniejsze to jeszcze jest szansa, iż się utrzymają, niemniej jednak takie większe i luźne to na bank zgubie. Troszkę szkoda, albowiem jednakże trochę pieniędzy takie bransolety kosztują.

Yuri20

Posty: 3