screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gadżety reklamowe producent, dobry sklep ?

gadżety reklamowe producent, dobry sklep ?

Na już potrzebuje ofert z tanimi smyczami reklamowymi sublimacyjnymi. Nadruk ma być wykonany techniką sublimacji.

45_000

Posty: 1

 
Żądania można mieć bardzo inne, niemniej jednak jak trafi się na firmę, jaka od lat jest na rynku to zawsze mogą zaproponować to, co jest na czasie i wiele nie kosztuje.

iDoRy

Posty: 3

 
Wybór gadżetów jest duży. Wiem, bo kiedyś się zajmowałem ich zamawianiem. Łatwiej jest coś dopasować, jeśli jest to sprecyzowane. Gorzej, jeśli się dopiero zaczyna szukać.

Black_Riot

Posty: 4

 
Dla mnie szukanie to sama przyjemność. Jeśli mają wyznaczyć w firmie kogoś do takiego zadania to ja zaraz się zgłaszam. Sporo czasu to zajmuje się, chociaż mogę powiedzieć, że szukam czegoś ważnego dla firmy i wtedy nie zawracają mi głowy czymś innym. Polecam.

Spirek

Posty: 17

 
Według mnie najlepiej sprzedają się długopisy i smycze. Dlaczego tak się dzieje? Na pewno poprzez to, że te gadżety są tanie. Do tego takie gadżety są niesłychanie potrzebne, na co dzień, zatem dobrze jest posadzić na nich własny nadruk. Reklama wtedy dobrze działa.

Jarciok23

Posty: 15

 
Nie wiem, jaki sklep internetowy mógłbym Wam polecić. Nie korzystałem nigdy z jednego. Zawsze oferty porównuje i wybieram to, co mi się najbardziej opłaca.

Jasio234

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to jedni takie gadżety chętnie rozdają swoim klientem. Nawet na ulicy można dostać długopisy czy kalendarzyk. Inni zamawiają takie gadżety do swoich sklepów i je sprzedają. Widać, iż można na tym wiele zyskać.

Sohinyh

Posty: 2

 
Oferty z tanimi długopisami reklamowymi znalazłem na stronie internetowej https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/dlugopisy-reklamowe/dlugopisy-z-nadrukiem.html.

olbrzym88

Posty: 15

 
Według mnie najlepiej sprzedają się długopisy i smycze. Dlaczego tak się dzieje? Na pewno przez to, że te gadżety są tanie. Do tego takie gadżety są bardzo potrzebne, na co dzień, dlatego dobrze jest umieścić na nich własny nadruk. Reklama wtedy dobrze działa.

090913123

Posty: 3

 
Oferty z długopisami reklamowymi są u producenta. Im wiecej się zamawia tym niezwyklej opłaca się z nim współpracować, dlatego pożądane byłoby sobie sprawdzić online to, co firma przygotowała. Są plastikowe i metalowe długopisy.

gruszeczka6

Posty: 10